פתרונות ושירותים

UNIFIED ENDPOINT MANAGEMENT

מוביסק טכנולוגיות מובילה מזה 7 שנים את תחום ניהול הניידות הארגונית בישראל עם מאות פרויקטי התקנות של מערכות MDM/EMM/UEM שבוצעו על ידי מומחי החברה.

כשותפי Enterprise וקבלני משנה של חברת VMware, מוביסק טכנולוגיות מתמחה לאורך כל שנות קיומה בתכנון, יישום ותחזוקה למערכות VMware Workspace ONE (לשעבר Airwatch) באמצעות צוות המומחים המנוסה ביותר בתעשיה, צוות שאחראי למאות התקנות בתצורות ובארכיטקטורות שונות וליישום של כל יכולת אפשרית בטכנולוגיה זו.

באמצעות פתרון זה, ניתן לנהל, לשלוט, לאבטח, להתקין, להפיץ יישומים, לאכוף מדיניות והגדרות, להנגיש משאבי מחשוב ארגוניים, לייצר תווך מאובטח והזדהות חזקה ועוד המון יכולות על כל התקן קצה נפוץ כגון טלפון חכם, מחשב לוח, מחשב שולחני מבוסס Windows או MACOS או CHROME OS ואף התקני IOT שונים.
צוות המומחים של מוביסק מחזיק בעשרות רבות של הסמכות ונחשב לאחד מצוותי הניידות הארגונית הטובים בכל EMEA.

בזכות ההיכרות המעמיקה של חברי הצוות עם תחום הניידות הארגונית ועם המוצר המוביל והמורכב ביותר, ועל בסיס נסיונם הרב, חברי הצוות מוסמכים ובעלי ידע רב גם במימוש פתרונות נוספים כגון Blackberry UEM, Checkpoint Capsule Workspace, Microsoft Intune

VIRTUALIZATION

בתור שותפי Enterprise וקבלני משנה של VMware, מוביסק טכנולוגיות מספקת שירותי מומחה לתחומי הוירטואליזציה השונים כגון וירטואליזציה של עמדות הקצה (Horizon VDI) וירטואליזציה של אפליקציות, וירטואליזציה של שרתים, וכן יכולות יישום של Log Insight, פתרון לניהול וניטור לוגים.

באמצעות וירטואליציה של עמדות הקצה, ארגונים יכולים לאפשר למשתמשים להתחבר אל המחשבים, האפליקציות ומשאבי המחשוב הארגוני באופן וירטואלי ודרך  פורטל גישה אחד, מכל מקום ומכל התקן.
החיבור נעשה באופן מאובטח תוך כדי מניעת דלף מידע והזדהות חזקה של המשתמשים ומבטיח מעבר לרמת האבטחה הגבוהה גם הפחתת עלויות באמצעות ניהול אחיד מרכזי פשוט וקל, שדרוגי תוכונות ומערכות הפעלה מהירים, הפצה מהירה של אפליקציות והגדרות, התגברות על מגבלות תאימות שונות ויכולת להשתמש בכל התקן ובכל מערכת הפעלה שהמשתמש בוחר.

בנוסף להתמחות של מוביסק בתחום זה, מומחי החברה הנם המנוסים ביותר ואולי הבודדים בישראל בעלי ניסיון בפועל במימוש הלכה למעשה של סביבת עבודה דיגיטלית מלאה המובססת על פתרונות ה - VDI בשילוב מלא עם פתרון ה - UEM ליצירת סביבת עבודה דיגיטלית אחודה.

 
ENDPOINTS THREAT DEFENSE

הגנה על התקני הקצה מפני איומים בני זמננו כגון מתקפות כופרה או Malware מחייבת שימוש במערכות מודרניות שפותחו כדי להתמודד עם איומים מודרניים כאלה, השימוש במערכות הגנה מסורתיות (אנטי וירוס) איננו יעיל בהתמודדות עם איומים אלה.

בעולם ההגנה על התקנים ניידים, מוביסק טכנולוגיות הנה ללא ספק הגוף המנוסה ביותר ביישום מערכות כאלה, מומחי החברה מיישמים מערכות הגנה להתקנים ניידים בארגונים מזה 6 שנים וצברו שעות ניסון רבות במימוש ותפעול מערכות אלה.

מערכות ההגנה המובילות בתעשיה מספקות הגנה מלאה למכשירים בהתבססות על מנגנונים מתוחכמים שונים כגון ניתוח התנהגות של האפליקציות והשירותים, בדיקות מתקדמות של רשתות תקשורת ועוד וכל זה נעשה באופן שקוף למשתמש ובלי הפרעה לעבודתו השוטפת.

פתרונות אלה מספקים למנהלי המערכת ניראות שאיננה קיימת כיום על האיומים והתקיפות של ההתקנים הניידים.
צוות המומחים של מוביסק הנו בעל ניסיון עשיר ומוסמך במימוש שני הפתרונות המובילים את התחום בישראל ונחשבים למובילים בעולם כולו:

Symantec Endpoint Protection Mobile

Checkpoint Sandblast Mobile

בעולם ההגנה על מחשבי Windows, MAC OS, Linux, מוביסק טכנולוגיות מיישמת את SentinelOne, הפתרון המוביל בעולם בתחום ההגנה המתקדמת על התקני קצה, פתרון זה נבדק על ידי מעבדות שונות בעולם כגון NSS ונמצא כפתרון בעל היכולת הגבוהה ביותר בזיהוי תקיפות שאינן מוכרות Zero Day Attacks, ובנוסף יצרן זה הנו היצרן היחיד שמתחייב לפצות ארגון שהמערכת מותקנת בו והארגון נפגע מוכפרה.

SECURED FILES SHARING AND SYNCHRONIZATION

מומחי מוביסק טכנולוגיות מתמחים מזה 6 שנים ברציפות ביישום פתרון Blackberry Workspaces (בעבר Watchdox הישראלית) ואחראים ל - 99% מיישומי המערכת הנפוצה בישראל.
פתרון זה מאפשר לארגון שליטה מלאה בקבצים גם בעת שיתוף וסנכרון הקבצים עם גורמים חיצוניים כגון קבלנים, דח"צים, שותפים עסקיים וכד'.
המערכת מאפשרת שליטה מלאה בקבצים גם לאחר שיצאו מרשת הארגון וגם כאשר הם נפתחים במחשב שנמצא ברשת אחרת ובארגון אחר.
בנוסף ניתן ליישם יכולות קולבורציה מתקדמות ולהכיל על הקבצים מדיניות שימוש וחוקים שונים למניעת דלף מידע

 

יצירת סביבה דיגיטלית מלאה